De volgende bewerkingen zijn beschikbaar:
-
Afdrukvoorbeeld bij start programma - als deze optie is ingeschakeld, wordt automatisch een afdrukvoorbeeld gemaakt als ScanThru wordt gestart.
** Deze optie zal alleen toegepast worden op Flatbed, niet op de ADI.
-
Automatisch bijsnijden na afdrukvoorbeeld - als deze optie is ingeschakeld, wordt het te scannen gedeelte na het bekijken van het afdrukvoorbeeld automatisch geselecteerd.
-
Automatisch aanpassen na afdrukvoorbeeld - als deze optie is ingeschakeld, wordt de afbeelding na het bekijken van het afdrukvoorbeeld automatisch aangepast.
-
Start op scanner - als deze optie is ingeschakeld, kan de gebruiker beginnen te scannen door op de knop [Start] van de scanner te drukken.
** Eerste pagina automatisch starten - als deze optie is ingeschakeld, wordt de eerste pagina automatisch gescand
|