Zoeken naar draadloze apparaten
|
De functie "Zoeken naar draadloze apparaten" zoekt naar draadloze LAN-apparaten en Bluetooth-apparaten die momenteel in de omgeving worden gebruikt. De informatie over deze apparaten wordt vervolgens weergegeven op de virtuele kaart. |
1.Start zoeken naar draadloze apparaten
2.Wijzig de instellingen van "Zoeken naar draadloze apparaten"
3.Acties van "Zoeken naar draadloze apparaten"
4.Verbinding maken met een a draadloos aparaat
5.Afsluiten Zoeken naar draadloze apparaten
Start zoeken naar draadloze apparaten |
|
|
Het zoekvenster voor draadloze apparaten wordt geopend
|
De cirkel voor Draadloos LAN of Bluetooth wordt niet weergegeven met het ConfigFree-startprogramma wanneer ze niet aan de volgende voorwaarden voldoen.
Voorwaarde voor de draadloze LAN-cirkel
De functie Zoeken naar een draadloos LAN-apparaat is alleen beschikbaar als aan de volgende voorwaarden wordt voldaan.
-Er wordt gebruik gemaakt van een draadloos apparaat.
Voorwaarde voor de Bluetooth-cirkel
Er kan alleen naar een Bluetooth-apparaat worden gezocht als er aan de volgende voorwaarden wordt voldaan.
- software: Bluetooth TOSHIBA programma(V3.10.00 o later) is geïnstalleerd
- hardware: Interne Bluetooth , Toshiba Bluetooth SD Card 2, Toshiba Bluetooth SD Card 3 of Toshiba Bluetooth USB-adapter wordt gebruikt
|
De opgespoorde draadloze apparaten worden weergegeven. |
||||
|
<Bezig met weergeven draadloze LAN-apparaten>
De SSID's van de draadloze apparaten die nu in gebruik zijn in de omgeving, kunnen worden opgespoord en worden weergegeven op een virtuele kaart op basis van hoe sterk het signaal is.
|
|
<Bluetooth-apparaten weergeven>
De volgende gegevens over de Bluetooth-apparaten worden hier weergegeven.
|
|||
|
|
|
De opgespoorde Bluetooth-apparaten worden weergegeven. Door de cursor te plaatsen op een pictogram, wordt er gedetailleerde informatie gegeven over het weer te geven Bluetooth-apparaat. Wanneer een apparaat en een pc- pictogram worden verbonden door een rechte lijn, betekent dit dat het apparaat is verbonden met de pc.
|
|
|
U kunt het volgende bericht tegenkomen als u Bluetooth voor de eerste keer gebruikt. Volg bij de installatie de aanwijzingen op die op uw computer worden gegeven.
|
Wijzig de instellingen van "Zoeken naar draadloze apparaten" |
|
Open het instellingenvenster. Klik op het pictogram Optie om het volgende instellingenscherm te openen.
|
||||||||||||||
|
Bluetooth
|
||||||||||||||
|
Draadloos LAN
|
Actiesof "Zoeken naar draadloze apparaten" |
l Vernieuwen
Klik op de knop Vernieuwen om een nieuwe apparaatscan uit te voeren.
< Draadloze LAN> <Bluetooth>
l minimaliseren
Klik op het pictogram Minimaliseren om het zoekscherm te minimaliseren.
< Draadloos LAN> <Bluetooth>
l modus
Klik op het moduspictogram om over te schakelen van Bluetooth naar het scherm voor draadloze apparaten en omgekeerd.
< Draadloos LAN> <Bluetooth>
Verbinden met draadloos LAN-apparaat |
|
<Verbinding maken met een toegangspunt>
|
||||||||||
|
|||||||||||
|
<Verbinding met een Bluetooth-apparaat>
|
||||||||||
![]() |
<De verbinding met een Bluetooth-apparaat verbreken >
Het is mogelijk de verbinding met een Bluetooth-apparaat te verbreken in het venster Bluetooth.
|
Afsluiten Zoeken naar draadloze apparaten |
|
Sluit het zoekvenster. Klik op het pictogram sluiten om het zoekvenster af te sluiten. |