Asus ET2701INKI Azurewave NB097 Bluetooth Driver
version 7.4.0.120 | windows
Name: Asus ET2701INKI Azurewave NB097 Bluetooth Driver
Version: 7.4.0.120
Size: 181.41 MB
Category: Bluetooth
License: Free
Released: 2013-12-11
Developer:
Downloads: 956
Rate this software:
download Asus ET2701INKI Azurewave NB097 Bluetooth Driver
zip | 181.41 MB
Display
- 27.0"(68.6cm), 16:9, Wide Screen, Full HD 1920x1080, LED-backlight, 178 wide viewing angle
Touch Screen
- None Touch
CPU
- Intel Core i7-3770S (8M Cache, 3.10 GHz, TBD: Turbo Boost up to 3.9GHz)
- Intel Core i5-3450 (6M Cache, 3.10 GHz, TBD: Turbo Boost up to 3.5GHz)
Graphic
- NVIDIA GT 640M(1GB / 2GB)
Storage
- 1TB Up to 2TB SATA Hard Drive
- 802.11 b/g/n
- Bluetooth V4.0
LAN
- 10/100/1000 Mbps
Wireless
Speaker
- 2 x 3.5 W
- 1 x e-SATA(USB2.0 Combo)
- 1 x 3 -in-1 Card Reader
- 1 x Audio Line Out
- 1 x ASUS AIO Subwoofer Jack
- 1x mini B-CAS Card Slot (Optional)
- 1 x Kensington Lock
- 1 x DC-in
Dimensions
- 660 x 508 x 233 mm (WxHxD)