Asus ET2700IUTS Azurewave HB95 WLAN Driver
version 8.0.0.372 | windows
Name: Asus ET2700IUTS Azurewave HB95 WLAN Driver
Version: 8.0.0.372
Size: 34.31 MB
Category: Network
License: Free
Released: 2013-12-11
Developer:
Downloads: 672
Rate this software:
download Asus ET2700IUTS Azurewave HB95 WLAN Driver
zip | 34.31 MB
Display
- 27.0"(68.6cm), 16:9, Wide Screen, Full HD 1920x1080, LED-backlight, 178 wide viewing angle
Touch Screen
- Multi Touch (10 Fingers Touch)
CPU
- Intel Core i7-2600S (8M Cache, 2.80 GHz, Turbo boost up to 3.8GHz)
- Intel Core i5-2400S (6M Cache, 2.50 GHz, Turbo boost up to 3.3GHz)
- Intel Core i5-2405S (6M Cache, 2.50 GHz)
- Intel Core i3-2120(3M Cache, 3.30 GHz)
Graphic
- Intel HD Graphics
Memory
- 4 GB Up to 8 GB
- DDR3 at 1333MHz
- 2 x SO-DIMM
Storage
- Up to 2TB SATA hard drive
- 802.11 b/g/n
- Bluetooth V4.0
LAN
- 10/100/1000 Mbps
Wireless
Speaker
- 2 x 3.5 W
- External Subwoofer (Optional)
- 1 x e-SATA(USB2.0 Combo)
- 1 x SD Card Reader
- 1 x Audio Line Out
- 1 x ASUS AIO Subwoofer Jack(Optional)
Dimensions
- 660 x 508 x 233 mm (WxHxD)